Rubriky
Služby

Plastové prepravky

Prepravky na ovocie a zeleninu určite oceníte v každom období a v každej situácii, či už je to uskladnenie týchto chutných produktov priamo v skladoch, v prepravných autách alebo priamo v nákupných centrách a teda na predajniach. Tieto prepravky sú veľmi praktické z viacerých dôvodov. V prvom rade sú vyrábané z kvalitných, recyklovateľných materiálov, no aj napriek tomu sú dlho trvácne a teda opakovane použiteľné. Ich váha a možnosť stohovania je praktickým pomocníkom pri manipulácii s nimi ale aj pri ich uskladnení, po ich vyprázdnení, čo Vám výrazne napomôže pri úspore skladových priestorov a teda nezaberú veľa miesta. To taktiež platí pri samotnej preprave tovaru, či produktov, kedy je po vyprázdnení týchto prepraviek možné tieto poskladať, čo opäť raz usporí mnoho priestoru.

ovocie zelenina

Samozrejme, nezabúdame ani na splnenie hygienických požiadaviek, a preto sú plastové prepravky od spoločnosti Schoeller Allibert vyrábané s dôrazom práve na hygienu, čo Vám zabezpečí ich dokonalé a jednoduché udržanie v čistote. Tieto prepravky spĺňajú všetky hygienické požiadavky pre styk s potravinami a teda sú vysoko vhodné pre potravinársky priemysel. V našej ponuke plastových prepraviek nájdete mnoho druhov týchto prepraviek čo sa týka ich rozmerov, ale aj samotného prevedenia.

jablkový sad

V ponuke plastových prepraviek nájdete malé aj stredné plastové prepravky na ovocie a zeleninu, čo znamená že sú k dispozícii v štandardných rozmeroch. Naša produktová rada plastových prepraviek Vám ponúka vybrať si skutočne z obrovskej škály týchto prepraviek v rôznych rozmeroch, prevedeniach ale aj v rôznych nosnostiach. Spomedzi bežných plastových prepraviek si môžete vyberať aj z rady plastových prepraviek takzvaných, stohovateľných, ako je napríklad plastová prepravka INTEGRA 400x300x250 v praktických rozmeroch, no nájdete tu taktiež stohovateľné prepravky napríklad z radu KAIMAN či SPARE. Pozrite si našu zaujímavú ponuku plastových prepraviek a ak si neviete vybrať tie správne pre sebe, radi Vám vyrobíme plastové prepravky na mieru.

Rubriky
Služby

Nezanedbajte čistenie kanalizácie a prevenciu

Keď sa na vnútornom priemere potrubia alebo kanalizácie začne usadzovať nečistota, mastnota, kal alebo usadeniny zúži sa ich priemer, čo má za následok spomalenie odtoku, vychádzajúci zápach z umývadla, odpadov, sifónov a potrubí a spätné prebublávanie odpadu, ktorý nepreteká ako má. Vtedy je najvyšší čas na profesionálne krtkovanie čistenie odpadov https://ab-krtkovanie.sk/krtkovanie-kanalizacii/, ktoré je zamerané nielen na riešenie havárií, ale aj na prevenciu, ktorá je vždy základom.

zanedbané potrubie

Nezanedbávajte ju, ak si všimnete príznaky slabého odtoku kontaktujte službu nonstop krtkovania, nikdy neskúšajte domáce prostriedky, problém aj tak neodstránite. Ponúkaný servis je Vám k dispozícii nepretržite, je rýchly, spoľahlivý, má profesionálny prístup k riešeniu problémov a vždy Vám ponúkne korektnú cenu. Ponúkané riešenia sú bez zbytočných výkopových prác, nezaťažujú okolie ani životné prostredie a sú rýchlo dostupné v každom regióne.

Pri haváriách je rýchlosť zásahu rozhodujúca, aby sa zamedzilo ďalším stratám a škodám, môžete sa spoľahnúť na čo najrýchlejší príchod posádky. Dovtedy zastavte prívod vody a elektriky a snažte sa zabrániť prenikaniu vody a odpadu do najbližšieho okolia. Profesionálny prístup je aj vo voľbe vhodnej techniky a dosiahnutom spoľahlivom výsledku.

Pre domácnosti a všeobecne pre kratšie potrubia, menšie priemery sa zvolí princíp elektromechanického čistenia, ktorý využíva základný fyzikálny pohyb rotujúcich špirál so zakončeniami na rozbitie kalov, mastnoty a nečistoty. Takto vyčistené potrubie má svoj pôvodný priemer a odpad môže prirodzene odtekať.

voda z čistého potrubia

Ak sa havária vyskytne vo veľkej prevádzke s dlhým potrubím, veľkým priemerom je vhodnejšie vybrať krtkovanie vysokotlakové, čo je v praxi využitie hadice dlhej až 100 cm, vysokého tlaku vody a výkonného čerpadla. Usadeniny sa postupne prúdom vody vyplavujú, uvoľňujú a potrubie sa stáva priechodným pre pretekajúci odpad.

Rozhodne využite aj ponuku prevencie, získate kvalitný, aktuálny prehľad o stave potrubia.

Rubriky
Služby

Dôležité informácie na profiloch sex privátov.

Aj páni, ktorí v minulosti navštevovali rôzne erotické salóny, si dnes pochvaľujú kvalitné služby, ktoré poskytujú sex priváty. Tieto miesta na poskytovanie sexuálnych služieb dnes už preferujú asi všetci, ktorí majú záujem o nezáväzný platený sex. No predsa len existuje niekoľko odlišností a špecifík, ktorými sa dnešné lákavé sex priváty odlišujú od iných sexuálnych ponúk z minulosti.

V prvom rade je dobré vedieť, že stránky na internete, ktoré propagujú sex priváty, sa snažia poskytnúť potenciálnym klientom čo najpravdivejšie informácie. Ni niekedy sa stane, že niektoré z dievčat uvedie zavádzajúcu informáciu alebo skreslenú vyretušovanú fotografiu, ktorá nezodpovedá skutočnosti. No ani v takýchto prípadoch to nie je pre klienta žiaden problém. Ak sa totiž dostavíte na miesto stretnutia a výzor vašej slečny ani náhodou nezodpovedá fotografii na jej profile, kľudne sa poďakujte za ochotu a ihneď na dverách sa otočte. Samozrejme, že nemusíte platiť ani cent.

sexi žena

Rovnako si treba dávať pozor nielen na kvalitu a pravdivosť poskytovaných fotografií, podľa ktorých si väčšina mužov vyberá jedno z dievčat. Vždy čítajte pozorne všetky informácie, ktoré slečna na svojom profile zdieľa. Ak je tam napríklad vek 40+ a vy sa ulakomíte na fotografiu ešte z čias stužkovej, keď daná dáma vyzerala podstatne ináč, tak určite verte informácii o uvedenom veku.

muž s telefónom

Rovnako pozorne je treba čítať aj ostatné dôležité informácie, ku ktorým bezpochyby patrí aj cena za poskytované služby. Niektorí muži plní testosterónu po zhliadnutí sexi fotografie okamžite telefonujú danej dáme a dohadujú si stretnutie. Ak pri tomto telefonickom kontakte nepadne o cene ani zmienka, tak dáma očakáva, že akceptujete cenu na jej profile. No a po chvíľach rozkoše to môže byť niekedy aj dosť nemilé prekvapenie. Takže pozor na uvedenú cenu za poskytované služby, aby bol váš odchod zo sex privátu rovnako príjemný ako aj príchod.

Rubriky
Služby

Originálny dar vo forme vyvolanej spomienky?

Chceli by ste dať vašim blízkym originálny, prvotriedny dar, ktorý sa nebude podobať žiadnemu inému daru, ktorý s tým zatiaľ darovali a bude o niečo viac emotívnejší a láskyplnejší? Majú vaši blízki už takmer všetko, po čom kedy túžili a nakoľko ich nechcete obdarovávať prvoplánovými darmi, ako napríklad oblečením, kozmetikou alebo jedlom, či napríklad alkoholom, rozhodli ste sa darovať im originálny dar, na ktorý len tak ľahko nezabudnú a ktorý bude mať skutočne hlbokú sentimentálnu hodnotu? Vyvolanie fotiek lacno je možno presne tá služba, ktorú hľadáte alebo na ktorú myslíte, keď si predstavíte dar, ktorý by bol darovaný zo srdca a predstavoval pre daného človeka niečo skutočne dôležité a podstatné, niečo čo je súčasťou jeho života a na čo sa budem môcť vždy s radosťou pozerať a vrátiť ku starým príjemným časom, na ktoré rád spomína.

fotografovanie v prírode

Súčasná doba nám toho veľmi veľa priniesla, ale v niektorých ohľadoch nás aj o mnoho ukrátila, ako napríklad o vyvolávanie fotografií klasickým spôsobom, pretože mnoho ľudí už túto službu vôbec nevyužíva. Podľa nášho názoru však ide o veľmi dôležitú službu, ktorú by ľudia mali využívať aj naďalej alebo by sa nemali späť vrátiť, pretože nie je krajší pocit, ako držať v svojich rukách vyvolanie fotografie na ktorých sa nachádzajú najkrajšie spomienky a zážitky!

fotograf prírody

Nechajte preto všetky tvoje obľúbené fotografie vyvolať ešte dnes aj vy a doprajte si práve toľko radosti z krásnych spomienok ku ktorým sa vždy radi vraciate a koľko znesiete, a venujte krásny darček vo forme fotoobrazov alebo fotoalbumu vašim blízkym na sviatok, aby ste ich potešiť niečím skutočne darovaním od srdca! Obdarovanie vašich blízkych krásnym fotoobrazom, na ktorom bude vytlačená vo vami určenom formáte vaša spoločná obľúbená fotografia je niečo, čomu sa skutočne poteší každý! Vyberte si preto aj vy ten správny typ a spravte vašej rodine alebo priateľom radosť!

Rubriky
Služby

Zažite v Martine nezabudnuteľné chvíle na priváte

So zimou prichádza čas, kedy všetci túžime po hrejivom pocite, ktorý zažijeme len ak sa k niekomu pritúlime – kožu na kožu. Celý svet sa okolo nás uzavrie a v tej chvíli existujeme len my dvaja a nikto iný. Splynieme v jedno telo a v odviazanej vášni zabudneme na celý svet.

No nie všetci máme príležitosť s niekým takéto chvíle zažiť. Nemusíte byť nenapraviteľným romantikom, aby vám chýbali intímne chvíle s ľudskou bytosťou. Krásne krivky ženského tela formovali dejiny sveta už odnepamäti a preto s anemusíme hanbiť za to, že sme im podľahli tiež a túžime sa ich zmocniť každým centimetrom vlastného tela.

privat

V Martine vám ponúkame možnosť ukojiť svoje túžby a úplne sa poddať tým najneodolateľnejším z najkrajších žien celého Slovenska. Jednoducho prejdete na našu stránku a sami si vyberiete, ktorá z nich sa vám zapáči. Kontaktujete práve ju a len a len s ňou sa dohodnete na detailoch vášho spoločného večera. Nikto iný, len vy dvaja, príjemná atmosféra útulného privátu a rozhorúčená nálada medzi vami.

žena v prádle

Ak vás zaujímajú isté menej tradičné sexuálne praktiky, nemusíte zúfať. Aj pre toto máme pochopenie. Každý z nás už rozmýšľal nad tým, aké by to bolo… vyskúšať análny sex, deepthroat. Aké to je skúsiť S/M alebo istý typ fetishu. Možno vás láka vyskúšať to v inom prostredí alebo by ste chceli vidieť ako sa vaša kráska vyzlečie pred kamerou a spraví vám neodolateľnú súkromnú show. Ak patríte medzi týchto ľudí, radi by sme vás upozornili na kolónku „praktiky“. Tu si zvolíte niečo konkrétnejšie a náš portál vám sám „vyfiltruje“ ženy, ktoré majú záujem o to, čo vy. Ďalej sa s ňou dohodnete, nech ste si obaja istý tým, do čoho idete a už žiadne ďalšie problémy, či trápnosti. Sex privat v Matrine vás potešia krásky, ktoré dychtivo čakajú na prejav vašej túživosti voči nim. Ukážte im, že sú krásne. Dotýkajte sa ich na miestach, kde sa ich ešte nikto nedotkol alebo sa nechajte uspokojiť skúsenými rukami žien na vrchole ich životných síl.

Rubriky
Služby

Bezpečnostný projekt – ochrana osobných údajov

Bezpečnostný projekt je zmluvný doklad, ktorý je zahrnutý v Zákone o ochrane osobných údajov. Ako z jeho názvu vyplýva, jeho cieľom je prostredníctvom určitých krokov, chrániť dané informácie. Je dôležité, aby bol bezpečnostný projekt vždy vypracovaný podľa štandardov bezpečnosti, a taktiež podľa platných zákonov, predpisov, a to platí i z medzinárodného hľadiska. Konkrétne znenie bezpečnostných krokov a bližších informácií, či ich obsah, upravujú všeobecné záväzné právne predpisy, ktoré vydávajú príslušné úrady.

Ochrana osobných údajov

Tento bezpečnostný dokument sa vypracúva a využíva najmä, keď vlastníte spoločnosť, firmu, alebo ste podnikateľom a máte pod sebou určitých zamestnancov. V tomto prípade, ide napríklad o osobné údaje zamestnancov – meno, priezvisko, dátum narodenia, adresa bydliska, telefónne číslo, e-mailová adresa, rodné číslo a iné citlivé informácie. Ako zamestnávateľ ste povinný ochraňovať citlivé údaje svojich zamestnancov a využívať ich iba na pracovné účely. Bezpečnostný projekt OOÚ Ezmluva (Ochrana osobných údajov) budete pravdepodobne potrebovať, aj pokiaľ ste podnikom alebo spoločnosťou, ktorá využíva emailový marketing vo forme newsletteru, ktorý posielate svojim zákazníkom. Keďže e-mailová adresa sa považuje taktiež, spolu aj s menom a inými údajmi, ktoré spotrebitelia počas zadávania žiadosti o zasielanie newslettra poskytujú, za osobné informácie. Za osobnú informáciu sa pritom okrem základných údajov o osobe považuje aj jej fotografia, video, záznam hlasu, zdravotné záznamy a iné.

GDPR EÚ

Povinnosť chránenia osobných údajov, patrí pre celú Európsku úniu, v ktorej platí Nariadenie o ochrane osobných údajov (GDPR). Ak toto nariadenie porušíte, môžu vám hroziť vysoké pokuty a iné problémy. Za porušenie daných zákonov a nariadení sa nepovažuje len neoprávnené zdieľanie osobných údajov. Ide rovnako aj o nedodržanie oznámenia, chyby vo vedení evidencie, porušenie pravidiel narábania s osobnými údajmi, ich zničenie, narušenie, stratenie, nedovolený prístup a rôzne ďalšie zakázané a nedovolené činnosti.

Rubriky
Služby

Štart podnikania s kúpenou ready made spoločnosťou

Aj v podnikaní sú niektoré príležitosti časovo obmedzené. Alebo je skrátka pri nich lepšie, ak na ne zareagujeme čo najskôr a zbytočne nečakáme. Časom môžu strácať svoj potenciál alebo nás predbehne v našom odvetví konkurencia, prípadne na rýchlu reakciu máte iný dôvod, no tak či tak je známe, že ak podnikateľ potrebuje rozbehnúť biznis s firmou v kratšom časovom úseku, tak si firmu nebude zakladať, ale ju kúpi.

Podanie rúk, počítač

Sú to napríklad situácie, v ktorých živnostník potrebuje k rozbehnutiu svojich plánov inú formu podnikania, teda najčastejšie spoločnosť s ručením obmedzeným. Alebo aj v prípade začínajúceho podnikateľa, ktorý si chce proste skrátiť byrokraciu so zakladaním firmy a má záujem kúpiť už založenú spoločnosť, alebo predzaloženú ready made s.r.o., ktorá je často krát zaregistrovaná aj na daňovom úrade a tiež má splatené základné imanie. Takýto predaj firmy https://41business.com/predaj-ready-made teda prebieha pomerne rýchlo a jednoducho, základom je prevod obchodného podielu na kupujúceho.

Pod takouto firmou rozumieme založenú spoločnosť, ktorá je zapísaná v Obchodnom registri, má zaplatené základné imanie a je prichystaná na obchodovanie, to jest na podnikanie. Po tom, ako sa predá záujemcovi, ktorý sa stáva novým spoločníkom a táto zmena sa zapíše do Obchodného registra. Zaevidovanie zmien, po ktorých sa kupujúci stáva novým spoločníkom, trvá krátko a po tomto procese vlastne záujemca eseročku kúpil.

Podpis zmluvy

  • Podstatnou a najväčšou výhodou pri kúpe ready made je teda rýchlosť a jednoduchosť procesu, po ktorom záujemca bude disponovať obchodnou spoločnosťou.
  • Oproti založeniu vlastnej firmy je časová úspora značná a v mnohých prípadoch hlavným faktorom či dôvodom, prečo podnikatelia firmu radšej kúpia, než by ju zakladali.

Ako už odznelo, pri kúpe spoločnosti s ručením obmedzeným prichádza k prevodu obchodného podielu. Nový vlastník pritom nesmie byť daňovým dlžníkom, čo musí odsúhlasiť správca dane.

Rubriky
Služby

Sklerotizácia

Ak vás trápia kŕčové žily a na ich odstránenie a uľavenie od bolesti ste vyskúšali už všetky dostupné lieky, krémy a gély, ale nič nezaberá, možno by ste mali skúsiť sklerotizáciu http://www.venasum.com/media/Sklerotizacia_patri_k_najpopularnejsim_technikam.pdf. Liečba kŕčových žíl pomocou sklerotizácie je jednou z najznámejších metód, ako tento problém odstrániť. Ide o postup liečenia, ktorý nie je takmer vôbec bolestivý a nie je po ňom ani nevyhnutné zostávať v nemocnici.

Kŕčové žily

Počas tohto druhu liečby sa do žily alebo cievy podá špeciálna substancia, ktorej úlohou je pomôcť narušenej žile, či cieve, aby krv dokázala cez nich znovu správne prúdiť, bez vytvorenia opuchu a bolesti. Podanie takejto špeciálnej substancie sa najčastejšie realizuje prostredníctvom laseru alebo rádiofrekvenčnej ablácie, ktorá dokáže pomocou pôsobenia vyššej teploty rádiofrekvenčného tepla ohriať nefunkčnú cievu alebo žilu. Žila sa pôsobením tepla zavrie a už nebude spôsobovať problémy s kŕčovými žilami. Niekedy je však pri závažnejších prípadoch ochorenia kŕčových žíl potrebné odstrániť ich operáciou.

Sklerotizácia kŕčových žíl sa odporúča pacientom, ktorí tento zdravotný problém získali napríklad kvôli vyššiemu veku, nadváhe, príliš častému sedeniu, státiu, či tesnému oblečeniu alebo vysokým topánkam. Táto liečebná metóda však nie je vhodná pre budúce mamičky (tehotné), ale aj tie čo už majú dieťa a dojčia ho, pre ľudí trápiacich nesprávnym prekrvovaním nôh, zrážanie krvi alebo možnými alergickými reakciami na liečebnú substanciu. To znamená, že v prípade, ak by ste chceli takýto zákrok podstúpiť, je dôležité sa o tom najprv poradiť so svojím doktorom, ktorý určí, či môžete liečbu podstúpiť.

Sklerotizačná látka

Keď sa zákroku obávate, môžete zostať pokojný, pretože ide o rýchly proces, trvajúci maximálne 45 minút, pričom samotný vpich liečiacej substancie trvá iba pár sekúnd malou tenkou ihlou. Najviac času zaberie oblečenie kompresívnej pančuchy, či prípadne obviazanie konkrétneho miesta obväzom. Zvyšok času už strávite iba pozorovaním lekárom, v prípade, že by sa objavila nejaká neželaná reakcia. Niekedy sa môže stať že problém sa nedá odstrániť počas jedného liečebného sedenia a tak budete musieť prísť na viackrát. Ani po úspešnom odstránení kŕčových žíl by ste však nemali zabúdať nosiť špeciálne sťahujúce pančuchy. Nemajte však strach, o všetkých potrebných informáciách, týkajúcich sa liečby sklerotizáciou, vás určite informuje váš doktor.

Rubriky
Služby

Atrakcie a služby v Košiciach

Druhý najväčší počet obyvateľov, šport, bohatá kultúra – týmito charakteristikami sa dá opísať „hlavné“ mesto východného Slovenska, Košice. Toto mesto je známe nie len v Európe, ale aj na iných svetových miestach. Každoročne sa tu koná niekoľko známych podujatí, festivalov, koncertov a taktiež tu sídlia aj významné inštitúcie, úrady a ďalšie dôležité spoločnosti. Nachádza sa tu množstvo dôležitých kultúrnych i náboženských pamiatok, ktoré neustále lákajú nových turistov i návštevníkov.

Fontána v Košiciach

Priamo v meste a rovnako aj v jeho blízkom okolí je množstvo miest, ktoré sú ideálne na spoločenské, či individuálne výlety. Vrátane kultúrnych atrakcií sú Košice populárne aj kvôli priemyselným podnikom, veľkým továrňam, výrobniam, fabrikám a iným strojárenským firmám. Pokiaľ sa až tak moc nezaujímate o mesto a jeho pamätihodnosti, možno vás zaujme príroda a turistika. V regióne Košíc a Košického kraja nájdete rozličné turistické atrakcie, náučné i cyklistické chodníky, národné parky, vodné plochy a množstvo iných. Medzi populárne destinácie tohto kraja vrátane Košíc patria najmä Gemer, Spiš, Zemplín a Tokaj. Asi najznámejšou a najobľúbenejšou turistickou lokalitou je určite Národný park Slovenský raj.

Spoločníčka Košice

Pokiaľ sa do Košíc vyberiete samostatne a nezaujímajú vás príliš múzeá, pamiatky, divadlá, hrady, kostoly ani príroda, odporúčame návštevu jedného z miestnych gastronomických podnikov. Či už sa rozhodnete pre pub, bar, reštauráciu, vináreň, kaviareň, čajovňu, ba aj nočný klub, Košice majú pre každého niečo. Keď ste však do tohto mesta prišli sám, nudíte sa v jednom z hotelov a nebaví vás už ani wellness, spoločnosť nájdete prostredníctvom eskortu. Košice sú veľkým mestom, kde je hneď niekoľko dám, čakajúcich na to, aby vám spríjemnili návštevu tohto krásneho mesta. Ak vás teda trápi opustenosť a hľadáte niekoho, kto by zahnal vašu samotu a oživil pobyt v meste, neváhajte sa jednej z nich ozvať.

Rubriky
Služby

Pomôžeme Vám porozumieť!

Ak ste aj vy presvedčený o tom, že celkom dobre neovládate základy práva a nevyznáte sa vo formálnych dokumentoch či dátumoch, ktoré potrebujete ako začínajúci podnikateľ dodržať verte, že aj vám sa oplatí spolupráca skutočne spoľahlivou prevádzkou agentúrou ktorá vám bez problémov poskytne informácie akejkoľvek oblasti, ktorú sa zaujímate alebo z toho potrebujete poradiť či pomôcť. Právnika nepotrebujete iba vtedy, kedy už je neskoro a kedy sa ocitnete v hraničnej situácii v živote, právnika mnohí z nás potrebujú aj pri bežných úkonoch a bežných udalostiach života s ktorými sa možno sami nevedia celkom dobre vysporiadať alebo ktorým celkom dobre formálne nerozumejú a teda potrebujú poznať odpovede na niektoré svoje otázky, ktoré si nevedia dohľadať sami, alebo na to aspoň nemajú čas. Vyberte si preto aj vy spoľahlivú právnickú agentúru, ktorá vám pomôže prekonať všetky problémy týkajúce sa spoľahlivosti a formálnosti a taktiež vám pomôže vyjasniť si niektoré záležitosti ktoré by vám možno mali byť jasnejšie.

lawyer-overcharge

Ak máte preto akýkoľvek problém alebo iba potrebujete poradiť s vyplnením nejakého formuláru či dozvedieť sa odpoveďou na nikto mu vašu otázku jednoducho navštívte našu právnickú agentúru buď osobne alebo nás kontaktujte či už e-mailom alebo telefonicky a my vám odpovieme na všetky vaše otázky v priebehu veľmi krátkej doby a to tak, aby ste boli skutočne spokojný s odpoveďou.

o-law-facebook

Spravte preto aj vy zásadné rozhodnutie vo vašom živote a obráťte sa na skutočne spoľahlivú právnickú agentúru ktorá vám dokáže pomôcť prekonať rôzne problémy ktoré sa môžu vyskytnúť vo vašom živote nečakane alebo ktoré je tak trochu predvídajte do budúcnosti. Zistite či vám dokážeme pomôcť s vyriešením vášho problému alebo nás rovno navštívte či kontaktujte na našom telefónnom čísle alebo e-mailovej adrese a my vám neváhame odpovedať. Partner verejného sektora môžete byť aj vy!