Rubriky
Web

Čo je to seo a potrebuje ho aj váš web?

Prečo vlastne webové stránky potrebujú to seo? Aký je jeho skutočný význam?

Je oceniteľné a v podstate potrebné hlavne pre majiteľom webov, ktorí sa spoliehajú na rastúcu návštevnosť z internetových vyhľadávačov. Teda že ich veľa potenciálnych zákazníkov a záujemcov nájde napr. prostredníctvom Google. A to štýlom, že sa dotyčná stránka bude nachádzať na vyšších pozíciách v organických výsledkoch hľadania.

laptop, vyhľadávač

Pochopiteľne, aby stránka dosahovala takúto pozíciu, musí čo najlepšie spĺňať kritériá vyhľadávača. Musí byť teda upravená do podoby, aby samotnú stránku a jej obsah algoritmy vyhľadávača uznali za kvalitnú a relevantnú k hľadaným výrazom. Aby ju na základe hľadaných kľúčových slov mohli užívateľovi poskytnúť v predných pozíciách a záujemcovi tak poskytli funkčné užívateľské prostredie.

  • Ale nie každá stránka aktuálne dané kritériá spĺňa. V takom prípade sa len sotva môže spoľahnúť na zvýšenú návštevnosť, čo príde z Google či iných vyhľadávačov.

V prípade funkčnej optimalizácie však musíme vravieť nielen o vnútornej úprave stránky, ale takisto o ovplyvňovaní vonkajších faktorov. Pozíciu webu v organických výsledkoch ovplyvňuje napríklad aj počet a kvalita spätných odkazov, ktoré na ňu smerujú. To je vlastne jeden z primárnych dôvodov, prečo online- podnikatelia používajú linkbuilding a starajú sa o budovanie spätných odkazov.

SEO, seo pojmy

Kvalitnú optimalizáciu vo veľkej miere sprevádza obsah, úprava a tvorba textov, resp. článkov. Článkov s reklamným charakterom alebo také, ktoré pracujú s kľúčovými slovami, či do ktorých sa dá vsunúť spomenutý spätný odkaz. Týmto spôsobom optimalizácia prináša ešte niečo viac, než „len“ vyššie postavenie webu vo vyhľadávači.

  • Pomáha budovať váš brand a zvýšené povedomie verejnosti o vašej podnikateľskej značke. O tom, čo vlastne ponúkate a prečo je to zaujímavé.
Rubriky
Web

Internet, ktorý vám ponúkne viac

Aj pre vás svet reklamy skutočnou záhadou a nie ste si ešte stále stopercentne istý ktorú by ste si pre podporu našej webovej stránky mali vybrať, aby bola skutočne účinná a aby spĺňala všetky vaše požiadavky, aby zbytočne neobťažovala vašich klientov a zákazníkov nepríjemným a neférovým spôsobom, ale práve naopak, dopriala by mu úprimný záujem a motiváciu navštíviť váš web a nakupovať vaše služby či produkty nie pod nátlakom, ale z dobrovoľnosti? Chceli by ste aj vy zabezpečenie vášmu internetovému obchodu či webovej stránke práve takú reklamu, ktorá bude naozaj fungovať a za ktorú zbytočne iba neutralite množstvo peňazí, ktoré sa vám nijako nezužitkujú a nevrátia? Vyberte si práve preto najlepšiu reklamu, ktorá bude naozaj fungovať presne tak ako má a dokonalé budem spĺňať všetky vaše požiadavky, nebude náročná nebude klientov obťažovať a pritom vás dostane na prvé priečky vo vyhľadávaní Google, čo vám skutočne zaistí lepšiu návštevnosť a potom aj samozrejme predajnosť.

Links_SEO_Strategy_Blog_Header

Ak si chcete byť aj vy naozaj istí, že investujete do niečoho čo má zmysel a čo sa vám samozrejme aj vráti vytvoríte si práve našu sa ho spoločnosť, ktorá vám ponúkne iba tie najlepšie varianty služieb, ktoré sú overené a ktoré zákazníci neustále využívajú prejsť veľkú účinnosť a veľmi jednoduchú dostupnosť či pochopiteľnosť. Vďaka našej činnosti môže aj váš internetový obchod zraz na oveľa vyššej pozícii v priebehu veľmi krátkej doby a preto neváhajte zbytočne veľmi dlho a nevie a začnite s nami spolupracovať ešte dnes.

search-engine-optimization-4111000_1920-1300x650

Ak chcete skutočne iba spoľahlivú podporu v oblasti vyhľadávania Google, ktorá sa bude starať o váš web a bude neustále internetovo aktualizovať všetky potrebné veci, ktoré celkom dobre nespadajú pod vašu kategóriu a kompetentnosť, jednoducho si vyberte od nás službu, ktorá sa najviac bude hodiť pre váš biznis a model podnikania a venujte sa veciam, ktoré sú podstatnejšie pre vašu predajnosť a fungovanie vo svete predaja. SEO je vašou odpoveďou!

Rubriky
Web

Prečo vaše podnikanie potrebuje copywriting?

Copywriter, to je pozícia, ktorej význam poznajú prevažne ľudia, ktorí pracujú v marketingovom prostredí. Pretože práve oni vedia, do akej miery pre nich vie byť dobrý copywriting seolight.sk prínosný. V stručnosti môžeme túto pozícii nazvať ako „reklamný textár“. A vieme, aké je pre podnikateľov dôležité efektívne zviditeľnenie a reklama. A práve text je to, čo s čitateľom a užívateľom nadviaže osobitejší kontakt. Správne formulované vety, ktoré ho zaujmú a áno, takéto texty dokážu čitateľa premeniť na zákazníka.

notebook, mladý muž

  • Tieto články sú pre copywritera výzvou a možnosťou, ako čo najlepšie spojiť zaujímavý obsah s reklamou. Takéto spojenie je tu potrebné a hlavne funkčné.

Pri písaní konkrétneho obsahu by nemalo ísť len o nejakú „robotickú“ a násilnú reklamu, ktorá ako vieme, býva ľuďom nesympatická a súčasní užívatelia ju začínajú šikovne ignorovať. Na druhej strane by ale nemal byť obsahom nejaký suchý, poučný text, ktorý by vlastne nedokázal predávať. Preto ako vravím, umenie je spojiť tieto dva faktory a vytvoriť čitateľný, zaujímavý obsah s tendenciou predávať.

písanie, notes, lapto

Ideálna je stratégia, kedy sa článok tvári ako informatívny alebo ako PR, no v skutočnosti v ňom budú zahrnuté vhodné kľúčové slová, čo budú odkazovať na váš web. Tvorba takýchto článkov sa môže zameriavať takisto na SEO, čiže na lepšie postavenie vašej stránky v internetových vyhľadávačoch. Tým pádom pre ňu vznikne lepšia viditeľnosť pre záujemcov konkrétnej tematiky.

Teda môže mať takisto podobu, v ktorej vsadí na efektívne kľúčové slová a výrazy alebo na spätné odkazy, čo budú v tomto texte zahrnuté. Čím sa bude publikovať viac článkov odkazujúcich na vašu stránku, tým sa bude vašej stránke lepšie dariť v organických výsledkoch hľadania. Samozrejme dôležitá pri tvorbe SEO článkov nie je len kvantita, ale hlavne kvalita a teda to, odkiaľ tieto linky smerujú.

Rubriky
Web

Pomôžeme vám rásť!

Ak ste si aj vy už veľmi dávno uvedomili že internet je v súčasnej dobe miestom nespočetných a neobmedzených možností, a práve preto ste sa aj vy rozhodnete založiť si internetovú predajňu alebo webovú stránku, ktorá vám pomôže rozhodnúť vaše podnikanie a vďaka ktorej budú ľudia vo vašom biznise vedieť oveľa viac, vďaka čomu si vás budú môcť vybrať a poskytne vám to nové možnosti na predajnosť a dopyt po vašich službách alebo produktoch ktoré ponúkate, potom by ste určite radi vedeli, kto vám pomôže takýto web zviditeľniť a dostať sa na prvé priečky vo vyhľadávaní Google! Ako je to možné že niektoré internetové stránky sa vám zobrazia vo vyhľadávaní Google ako prvé, zatiaľ čo iné sa nachádzajú až na piatej či šiestej strane, kvôli čomu je vaša predajnosť mizerná a ľudia o vašom internetovom obchode vôbec ani len netušia? Je to tým, že oni využívajú seo optimalizácie pre vyhľadávače a vy nie a práve preto by ste to mali zmeniť ešte dnes aj vy!

seo-1268989_1280

Ak chcete aj vy aby vaša internetová stránka rástla a aby na nej bolo presne toľko klientov a zákazníkov ako ste potom vždy túžili a za účelom akého ste ju vlastne zakladali, potom by ste mali začať aj využívať celú optimalizácia pre vyhľadávače, ktorá vám presne toľko zákazníkov a nových klientov poskytne, aby váš web naozaj fungoval tak ako má a zviditeľňoval vaše podnikanie neustále! Skúste preto aj vy zviditeľniť vašu internetovú predajňu jednoduchými spôsobmi a metódami, ktoré vám ponúkame práve my a o ktorých sa dozviete viac na našom webe!

seo-1327870_640-1280x720

S nami môže byť pre vás internetové podnikanie alebo zakladaní webovej stránky oveľa jednoduchšie a efektívnejšie, ak viete aké metódy využívať a viete prečo by ste mali používať seo optimalizáciu pre vyhľadávače! V priebehu krátkej doby vás jednoducho dostaneme na prvej priečke vo vyhľadávaní Google aby aj vaša predajnosť mala zisk a lepšiu perspektívu! SEO konzultant vám pomôže vybrať ten najlepší balík služieb pre vaše podnikanie!

Rubriky
Web

Zarábanie cez internet

Internet a jeho vymoženosti sú lákadlom dnešnej vyspelej doby. Nie je človeka narodeného po roku 2000, ktorý by neovládal počítač a jeho zákonitosti, či iné vymoženosti. Sú to čarovné skrinky, ktoré ovplyvňujú životy mnohých ľudí. Nie je to len o nejakých veciach, ktoré vidíme, ale počítač zvláda omnoho viac ako si dokážeme predstaviť, či len pomyslieť.

počítač.jpg

Aké výhody zahŕňa práca doma cez internet?

  • Ste doma. Nemusíte míňať peniaze na benzín, dopravu do práce.

Tým, že nikam nemusíte chodiť ušetríte peniaze na dopravu do práce. Nie je nič výhodnejšie ako to, že si nemusíte platiť autobus, benzín alebo vlak do práce. Okrem toho ušetríte aj na obedoch, pretože nemáte na výber a musíte si ho uvariť vy samy. Jedine, že by ste zašli do reštaurácie, ale myslím, že to by bolo len zdržiavanie od práce.

  • Deti máte neustále pod dozorom, nemusíte platiť nikoho iného kto by na ne dozeral.

Hoci vás práca zamestnáva, viete občas hodiť jedno očko aj na deti. Hlavne, keď sú väčšie a aj napriek tomu sa ich bojíte nechať samé doma, je to veľká pomoc, že nemusíte nikoho iného zháňať. Teoreticky vás už nepotrebujú na dozor doma, ale ste si istejšia, keď ste pri nich.klávesnice.jpg

  • Práca na doma je sen.

Komukoľvek sa pochválite, že robíte z domu, tak vám to bude len a len závidieť. Niektorí síce nájdu aj pri takejto práci nevýhody, ale vy sa nesmiete nechať zmiasť. Je to predsa vaša práca snov a vy si ju nesmierne vážite. Presvedčte o tom hlavne samy seba a nie rovno druhých.  Vy ste dôležitejší ako všetci ostatní.
POZOR! Buďte opatrní pri hľadaní ideálnej práce cez internet. Nedajte sa nachytať na rôzne práce, za ktoré vás nikto nikdy nevyplatí a vy ešte utrpíte stratu svojho drahocenného času. Nie je to len o čo najvyššom zárobku, ale snažte sa postupovať po malých krôčikoch. Pretože hoci neprší, je lepšie, že kvapká, aspoň niečo predsa.