Rubriky
Byt

Vaša nová domácnosť!

Hľadáte aj vy tých najlepších architektov, ktorí by ste mohli zveriť do rúk realizáciu vašej stavby, nakoľko by ste aj vy chceli, aby bola vaša stavba dokonalá a presne taká, po akej ste vždy snívali a po akej ste vždy túžili v súvislosti s reprezentovaním vašej spoločnosti alebo vašej firmy, nech už podnikáte v akejkoľvek oblasti? Alebo ste sa práve naopak rozhodli presťahovať do svojho vlastného príbytku a preto ste sa rozhodli zveriť projekt výstavby vašej budúcej domácnosti tým najlepším architektom, ktorí sa postarajú o to, aby bola nie iba veľmi štýlová, moderná a presne podľa vašich predstáv, ale aby aj dokonale spĺňala všetky požiadavky, ktoré si na ňu kladiete, bola dokonale funkčná a nadčasová? Chceli by ste sa aj vy vo svojej budúcej domácnosti cítiť naozaj veľmi príjemne a práve preto ste sa rozhodli investovať do projektov architektov z tých najlepších končín, ktorí sa postarajú o to, aby bola vaša stavba ukážková a veľmi originálna? Nech už sú vaše zámery s danými stavbami akékoľvek, neváhajte navštíviť našu internetovú stránku ešte dnes s cieľom výberu toho najlepšieho projektu, ktorý sa bude hodiť práve vám a práve stavbe, o ktorej realizáciu máte záujem!

luxury-interior-design_125299-11

Na našej internetovej stránke sa dozviete o nás všetky potrebné informácie, avšak v prípade akýchkoľvek otázok, ktoré vám nie sú úplne jasné alebo, na ktoré by ste potrebovali v priebehu veľmi krátkej dobe poznať odpovede vám neváhame odpovedať a preto navštívte aj vy našu stránku a zistiť všetky potrebné informácie, ktoré by ste radi poznali alebo sa spýtate na akékoľvek otázky, ktoré vás zaujímajú predtým, ako sa rozhodnete stavať dom vašich snov aj vy!

modern-beadroom-hotel_1150-17926

Nečakajte zbytočne veľmi dlho, ale vyberte si ešte dnes práve takú ktorá sa bude dokonale hodiť k typu stavby, ktorú by ste radi zrealizovali, či už na komerčné účely alebo pre účely osobné, a teda pre stavbu, v ktorej by ste napríklad chceli bývať alebo ktorá by mala byť vašou dovolenkovou vilou! Architekti cena vám prezradí viac.

Rubriky
Byt

Skúste vsadiť na modernosť alebo popularita sklenených zábradlí

Keď vyberáme zábradlie pre naše schodisko alebo balkón, možno ani tak nepočítame s tým, že by mohlo ísť zároveň o významný dizajnový prvok. V skutočnosti sa však dá tento efekt dosiahnuť voľbou moderných a dizajnovo atraktívnych zábradlí, akými sú predovšetkým sklenene zabradlia http://lmmont.sk/sklenene-realizacie/sklene-zabradlie/. A nie, nie je to len labilný módny doplnok, ale zároveň funkčné, spoľahlivé a bezpečné zábradlie.

Interiér, sedačky, schodisko

Okrem toho s týmto bezpečnostným prvkom na schodiská alebo balkóny prichádzajú tiež zaujímavé vizuálne kvality. Ako prvý je samozrejme viditeľný atraktívny a veľmi estetický dizajn skleneného materiálu, ale sklo so sebou nosí aj ďalšie výhody. Spomeňme napríklad optické zväčšenie priestoru alebo schopnosť prepúšťať prirodzené svetlo. Voľba tohto materiálu tak prichádza na rad aj v prípade, ak vám záleží na priestrannejších, presvetlených a vzdušných priestoroch.

  • A tieto kvality budú v istej miere efektívne aj na vašom schodisku.

Schody sa stanú na oko súčasťou miestnosti a vytvoria s ňou jeden funkčný celok. Nebudú príliš oddelené a izolované, rovnako toto zábradlie bude poskytovať dobrú priehľadnosť a viditeľnosť. Ak napríklad po schodoch pôjdu deti, budete ich mať stále na očiach.

Schody, more, ryby

Konkrétnejšie si teda predstavme čisté línie a určitý vplyv minimalizmu. Ak vám je takýto estetický dizajn sympatický, pravdepodobne bude sklo tou najsprávnejšou voľbou. Vo všeobecnosti sa o ňom takisto vraví, že je nadčasové, respektíve sklenený dizajn pôsobí aj naďalej moderne so silnou tendenciou zostať trendom aj v najbližšej budúcnosti.

Ale čo naše bezpečie? Takéto interiérové prvky sa v súčasnosti vyrábajú zo špeciálneho bezpečnostného skla. Kalené sklo je niekoľkonásobne odolnejšie a v prípade poškodenia sa pukne alebo rozsype na malé zaoblené častice. Nečakajte teda roztrúsenie nebezpečných črepov.

Rubriky
Byt

Zábradlie pre interiér, balkón aj terasu

Pri stavbe rodinného domu, bytových jednotiek či komerčných priestorov je dôležitou súčasťou aj prepojenie jednotlivých poschodí a tiež balkóny a terasy, ktoré sú súčasťou takmer každej budovy.
Pokiaľ potrebujete vhodne vyriešiť výstupy na ďalšie poschodia, tak k tomu slúžia schodištia a ako schodištia, tak i balkóny a terasy hlavne z bezpečnostných dôvodov vyžadujú vhodné ohraničenie. Toto ohraničenie môže byť z rôznych materiálov a vhodný výber závisí od možností a celkového designu exteriéru a interiéru.

schodiště

Najobľúbenejším a najpraktickejším rozhodnutím je nerezove zabradlie.
Splňuje trendy moderných a praktických riešení týchto stavebných prvkov a tiež dokonalý design, ktorý podtrhuje komfort, eleganciu aj určitý luxus. V modernom prostredí dokonale tento materiál vynikne a prinesie zaujímavý prvok pre interiér aj exteriér, teda vonkajšiu časť stavby, ktorá má balkón či terasu.

Nerezove zabradlieprináša nielen zhotovenie z kvalitného materiálu, ale tiež materiál, ktorý vyžaduje minimálnu údržbu.Poskytuje rýchle a jednoduché riešenie, ktoré môžete kombinovať s ďalšími materiálmi, napríklad aj so sklom.
Môžete si zvoliť konštrukcie guľaté, hranaté, ploché, rôzne výšky a tým tento prvok prispôsobiť akémukoľvek prostrediu aj designu.

Nebudete mať problém so zavedením konštrukcie do materiálov či už ide o betón alebo drevo a podobne. Nie je prekážkou ani riešenie napríklad točitého schodišťa.
V kombináciou s vhodnou výplňou vytvoríte jedinečný design a príjemný dojem z celkového vzhľadu. Tento materiál nebude v žiadnom interiéri pôsobiť ako rušivý element a prinesie vám dokonalý komfort v bývaní i vo firemnom či obchodnom prostredí.

nerezové zábradlí

Vďaka tomuto výberu jednoducho zladíte prvky interiéru aj exteriéru a vytvoríte si príjemné prostredie, ktoré poskytuje dostatok svetla i vzdušnosti a tiež elegancie.

Rubriky
Byt

Stále len s nimi

Možno to poznáte aj vy. Uspávate deti každý večer v jednej veľkej posteli. Najskôr si čítate, potom sa rozprávate a nakoniec vám zaspia každé na jednej ruke. Vymaniť sa chce trochu tréningu, ale nie je to také zlé. Horšie je to však vtedy, keď sa aj vy potrebujete dostať v noci na svoje miesto. Obvykle ste vďační za akýkoľvek voľný kúsok lôžka, pretože čím menšie dieťa, tým väčší priestor dokáže zabrať. Spoločné spanie je vraj zdravé a posilňuje vzťahy medzi rodičmi a deťmi, ktorým dodáva pocit bezpečia a stability. Asi to tak je, ale ťažko sa vám to uvedomuje, keď sa ráno prebudíte s pocitom, ako keby vás celú noc niekto bil.

palandy

Konečne do vlastného

Všetko sa však raz skončí. Skôr či neskôr nastane obdobie, kedy už s vami nebudú chcieť byť tak často a ani tak blízko. Vtedy príde na rad ich vlastná poschodova postel. Každý bude mať svoje súkromie, zostane im však možnosť večerného rozprávania sa a možno aj vzájomného predčítania. Puto medzi súrodencami bude čím ďalej, tým silnejšie, aj keď sa zúročí možno až o pár rokov, keď už budú dávno dospelí. Ale nečakajte, že to bude iba idylické. Možno najskôr budete musieť riešiť pravidelné hádky o to, kto kde bude spať, pretože samozrejme všetci chcú byť hore. No a keď to už konečne vyriešite, nastane obdobie rôznych vojen a cirkusových čísiel. Máloktorý nábytok totiž nabáda k hrám tak veľmi, ako práve poschodova postel.

patrová postel

Najkrajší dar

V každom prípade je však potrebnéčo najviac si toto výnimočné obdobie v živote človeka užiť. Mať malé deti je náročné a niekedy máte pocit, že to možno už ani nezvládnete, ale nedajte sa. Byť s nimi, nechať sa od nich učiť všetko, čo sme už dávno zabudli a dívať sa ako vám rastú pred očami, to je hádam to najviac čo môžeme od života dostať.