Milý a útulný mobilný dom

V mobilnom dome môžete mať jednoducho všetko! Či už izby, nábytok alebo sprchový kút, všetko sa vám doň pohodlne vojde. Navyše, váš mobilný dom bude kompletne zariadený a nanajvýš útulný. Šírka mobilného domu sa pohybuje väčšinou okolo 3 m, avšak na dĺžku sa dá pekne potiahnuť. Tak, aby sa vám tam zmestili všetky jednotlivé miestnosti, kúpeľňa so sprchovým kútom a wc. Popravde, mobilné domy Euro-mobilnedomy.sk ideálne v tom, že si ich môžete nechať priviesť kamkoľvek, resp. na svoj pozemok, ktorý niekde máte. Často si zákazníci z mobilného domu nechávajú spraviť chatu alebo útulný záhradný domček.

mobilné domy

Napojíte ho aj na siete a dá sa, samozrejme, používať aj na bývanie. Pri zateplených mobilných domoch, ich pohodlne môžete používať aj na celoročné bývanie. Mnoho klientov už si takto výhodne zabezpečilo bývanie ako v rodinnom dome. Mobilné domy sa dodávajú zariadené, všetko v nich už máte pripravené priamo na bývanie. Každý má ústrednú obývaciu časť so sedačkou, ktorá je dostatočne veľká. Rovnako je zariadená aj spálňa, a to väčšinou manželskou posteľou a nejakým úložným priestorom. Mobilné domy majú aj kuchynský kút s umývadlom a linkou, prípadne platničkami na varenie. Väčšinou sa zmestí aj jedálenská časť.

mobilný dom

Mnohí klienti si štandardné mobilné domy nechávajú upraviť na mieru, čo sa týka vonkajšie obloženia alebo zaizolovania a podobne. Dokážete si k nemu nechať urobiť aj krásnu terasu, či schody. Mobilné domy sa dajú previesť aj do prevádzok, ako sú kadernícke salóny, predajne, holičstvo a podobne. Ich praktická stránka a veľmi nízke obstarávacie náklady ich robia naozaj veľmi zaujímavými a atraktívnymi aj pre naše podmienky. Pokiaľ si chcete ponuku mobilných domov pozrieť aj online na webových stránkach, navštívte Euro-mobilnedomy.sk. Určite vás bohatá ponuka mobilných domov poteší!