Zábradlie pre interiér, balkón aj terasu

Pri stavbe rodinného domu, bytových jednotiek či komerčných priestorov je dôležitou súčasťou aj prepojenie jednotlivých poschodí a tiež balkóny a terasy, ktoré sú súčasťou takmer každej budovy.
Pokiaľ potrebujete vhodne vyriešiť výstupy na ďalšie poschodia, tak k tomu slúžia schodištia a ako schodištia, tak i balkóny a terasy hlavne z bezpečnostných dôvodov vyžadujú vhodné ohraničenie. Toto ohraničenie môže byť z rôznych materiálov a vhodný výber závisí od možností a celkového designu exteriéru a interiéru.

schodiště

Najobľúbenejším a najpraktickejším rozhodnutím je nerezove zabradlie.
Splňuje trendy moderných a praktických riešení týchto stavebných prvkov a tiež dokonalý design, ktorý podtrhuje komfort, eleganciu aj určitý luxus. V modernom prostredí dokonale tento materiál vynikne a prinesie zaujímavý prvok pre interiér aj exteriér, teda vonkajšiu časť stavby, ktorá má balkón či terasu.

Nerezove zabradlieprináša nielen zhotovenie z kvalitného materiálu, ale tiež materiál, ktorý vyžaduje minimálnu údržbu.Poskytuje rýchle a jednoduché riešenie, ktoré môžete kombinovať s ďalšími materiálmi, napríklad aj so sklom.
Môžete si zvoliť konštrukcie guľaté, hranaté, ploché, rôzne výšky a tým tento prvok prispôsobiť akémukoľvek prostrediu aj designu.

Nebudete mať problém so zavedením konštrukcie do materiálov či už ide o betón alebo drevo a podobne. Nie je prekážkou ani riešenie napríklad točitého schodišťa.
V kombináciou s vhodnou výplňou vytvoríte jedinečný design a príjemný dojem z celkového vzhľadu. Tento materiál nebude v žiadnom interiéri pôsobiť ako rušivý element a prinesie vám dokonalý komfort v bývaní i vo firemnom či obchodnom prostredí.

nerezové zábradlí

Vďaka tomuto výberu jednoducho zladíte prvky interiéru aj exteriéru a vytvoríte si príjemné prostredie, ktoré poskytuje dostatok svetla i vzdušnosti a tiež elegancie.