Plastové prepravky

Prepravky na ovocie a zeleninu určite oceníte v každom období a v každej situácii, či už je to uskladnenie týchto chutných produktov priamo v skladoch, v prepravných autách alebo priamo v nákupných centrách a teda na predajniach. Tieto prepravky sú veľmi praktické z viacerých dôvodov. V prvom rade sú vyrábané z kvalitných, recyklovateľných materiálov, no aj napriek tomu sú dlho trvácne a teda opakovane použiteľné. Ich váha a možnosť stohovania je praktickým pomocníkom pri manipulácii s nimi ale aj pri ich uskladnení, po ich vyprázdnení, čo Vám výrazne napomôže pri úspore skladových priestorov a teda nezaberú veľa miesta. To taktiež platí pri samotnej preprave tovaru, či produktov, kedy je po vyprázdnení týchto prepraviek možné tieto poskladať, čo opäť raz usporí mnoho priestoru.

ovocie zelenina

Samozrejme, nezabúdame ani na splnenie hygienických požiadaviek, a preto sú plastové prepravky od spoločnosti Schoeller Allibert vyrábané s dôrazom práve na hygienu, čo Vám zabezpečí ich dokonalé a jednoduché udržanie v čistote. Tieto prepravky spĺňajú všetky hygienické požiadavky pre styk s potravinami a teda sú vysoko vhodné pre potravinársky priemysel. V našej ponuke plastových prepraviek nájdete mnoho druhov týchto prepraviek čo sa týka ich rozmerov, ale aj samotného prevedenia.

jablkový sad

V ponuke plastových prepraviek nájdete malé aj stredné plastové prepravky na ovocie a zeleninu, čo znamená že sú k dispozícii v štandardných rozmeroch. Naša produktová rada plastových prepraviek Vám ponúka vybrať si skutočne z obrovskej škály týchto prepraviek v rôznych rozmeroch, prevedeniach ale aj v rôznych nosnostiach. Spomedzi bežných plastových prepraviek si môžete vyberať aj z rady plastových prepraviek takzvaných, stohovateľných, ako je napríklad plastová prepravka INTEGRA 400x300x250 v praktických rozmeroch, no nájdete tu taktiež stohovateľné prepravky napríklad z radu KAIMAN či SPARE. Pozrite si našu zaujímavú ponuku plastových prepraviek a ak si neviete vybrať tie správne pre sebe, radi Vám vyrobíme plastové prepravky na mieru.