Nechajte sa unášať tantrickou masážou a senzuálnymi dotykmi

Jednoducho „vypnúť“, odpočívať a užívať si prítomný okamih potrebuje azda každý človek. Niekto sa potrebuje zregenerovať po práci, iný možno po ťažšom emočnom období. Skrátka dôvody sa nájdu a každý z nás má nárok na občasný relax. Lenže ako si ho užiť v kvalitnej miere, respektíve aké služby sa v takomto prípade oplatí navštíviť?

Okrem barov, reštaurácií, diskoték a kultúrneho programu sú to hlavne masážne salóny. Ale nie každý je ich veľkým fanúšikom, niekto totiž hľadá skôr zábavu, než nejakú regeneráciu tela. To ale možno nevie, že aj na Slovensku existujú takzvané tantra masážne salóny a tantric massage bratislava https://bratislavatantra.sk/en/programs-and-prices/.

žena na masáži

Čo to presnejšie je?

Môžeme povedať, že ide o spojenie klasickej masáže s erotickými prvkami, ktoré ale majú v tantre svoj opodstatnený význam. Týmito silne originálnymi praktikami sa totiž veľmi efektívnym spôsobom z tela (a duše) vytráca nahromadené napätie. Zároveň je účastník tantrickej masáže pri daných postupoch obohatený o čerstvé životné sily.

Aby sme boli presnejší, pracuje sa tu so sexuálnou energiou. Táto neslúži len na plodenie potomstva, ale ak sa s ňou vie zaobchádzať, má takisto iné a spravidla veľmi príjemné účinky. Pri práci s ňou sa dokonale zbavujeme stresov, napätia a bolestí. Necháte sa unášať prítomným okamihom, v ktorom svoje telo zveríte do rúk sympatickej masérky (alebo masérovi v prípade opačného pohlavia).

ruky, srdc

Je pomerne známe, že tieto špecifické masáže nevynechávajú ani oblasť intímnych partií. Senzuálne dotyky sa zaoberajú aj touto časťou ľudského tela, pretože práve toto je najviac intenzívny bod, akým sa dá spojiť s vašou sexuálnou energiou. Je to vlastne prirodzené a u človeka to vyvoláva intenzívnejší pôžitok.

  • Zo všetkého najskôr ale nechýba možnosť vybrať si z ponuky masáží, následná kúpeľ a úvodný rituál namaste (úcta k telu).