Hľadáte príjemný relax? Skúste tantra salón v Bratislave

Nebojte sa, je úplne prirodzené, že už konečne túžite po zaslúženom relaxe a odpočinku. Spraviť si aspoň jeden dobrý deň, v ktorom by ste mysleli len na seba a svoje pôžitky. V takomto prípade vás asi napadne niekam si zájsť a využiť nejaké príjemné služby.

Niekto uprednostní bar, iný napríklad kino, ale svoju pevnú základňu fanúšikov majú tiež masérske služby. Tu ale musíme byť konkrétnejší. Pretože je rozdiel klasická masáž a špeciálna tantra bratislava, ktorá sa zameriava na prácu s vašou sexuálnou energiou. A práve tento druhý typ masáže pôsobí logicky zaujímavejšie a áno, nie je určená len pre tých, ktorých bolí chrbát či nohy.

masáž, kamene

Ocení ju každý

Každý, kto hľadá vyššiu dávku uvoľnenia, vrátane toho psychického. Tantrická masáž je špecifická práve tým, že na jej začiatku sa musí odstrániť napätie, aby mohla priniesť svoje originálne postupy, na konci ktorých sa budete cítiť obohatení o novú životnú energiu.

Ale poďme na to pekne postupne. Máte možnosť zvoliť si nejakú z rôznych typov tantra masáže, ktoré sú zahrnuté v ponuke. V stručnosti môže návštevník skúsiť všetko od klasiky, až po praktiky ako „body to body“, kedy sa masérka dotýka vášho tela svojim telom. Pochopiteľne je tento zážitok intenzívnejší a preto je odporučený skôr pre skúsenejších návštevníkov, ktorí tieto služby nevyužívajú prvý krát. V neposlednom rade je na výber príjemná masáž pre páry, na ktorú v prípade záujmu môžete vziať aj vašu partnerku, resp. ženu.

dve sexy ženy

Základom tantra salónu je čistota a veľmi komfortné prostredie, kde zároveň nechýba potrebná dávka súkromia. Nechýba ani zaujímavá, no upokojujúca tantra hudba v pozadí. Na začiatok vás uvíta príjemná masérka s namaste rituálom, akým si vlastne odovzdáte vzájomnú úctu a úctu k vášmu telu. Následne sa odovzdáte do jej rúk a necháte sa unášať príjemnými pôžitkami.