Veľmi praktická pomôcka (nielen) pre začiatočníkov- aplikácia BiznisInfo

Aby sa i skúsený podnikateľ vedel zorientovať v každom predpise a aby mal v legislatívnych predpisoch takmer 100 % znalosť, viac času by venoval ich študovaniu ako samotnému podnikaniu. Tým nechcem povedať, že predpisy by sme mali obchádzať, ale ruku na srdce, kto pozná každé jedno stanovenie? A to som nespomenul, že tieto stanovenia sa počas jedného roka môžu zmeniť i 40 krát. Áno, čítate dobre, nepreháňam, viď napríklad rok 2016. A teraz sa vžime do kože začínajúceho a mladého podnikateľa. Našťastie aj biznis inovuje svoju formu a tak miesto hromady stoviek nezrozumiteľných papierov si môžeme predstaviť weby, softvér a dokonca aj aplikácie. Práve aplikácii pre začínajúcich (nielen) mladých podnikateľov sa chcem v tomto článku venovať bližšie.

mobil

Appka s názvom BiznisInfo
Aplikácia BiznisInfo dokáže z legislatívnych poučiek spraviť zrozumiteľnú a ľahko pochopiteľnú čítanku i pre začiatočníkov. Je to príklad toho, ako aj na prvý pohľad nezrozumiteľná vec má logické vysvetlenie, pokiaľ sa vysvetlí ľudskou rečou. Táto praktická aplikácia obsahuje všetky potrebné stanovenia a legislatívne spisy, ktoré by mal ovládať najmä začínajúci podnikateľ, pritom miesto toho, aby boli na stovkách papierov a spísané hlavu motajúcou formou, ich nájdete pokope v jednej aplikácii a vysvetlené skutočne zrozumiteľným štýlom. Začínajúci biznisman sa tak môže väčšou mierou sústrediť na realizovanie svojich plánov a následnú prevádzku, no a všetky potrebné predpisy aké by mal dodržiavať, nájde vo svojom mobile.

stres

Táto forma pôsobí sympaticky hlavne na mladšiu generáciu, ale určite by potešila i skúsenejších a starších. A ďalšia vec je tá, že aj pokiaľ podnikateľ má záujem spoznať všetky predpisy, dalo by riadnu fušku, aby ich zohnal všetky v papierovej podobe. Takto stačí zapnúť mobil či tablet s iOS alebo Androidom, navštíviť Appstore alebo Google Play, appku stiahnuť, no a následne pomaličky ale precízne študovať, pokiaľ sú nám určité normy neznáme.