Sklo v kúpeľni

Sklo predstavuje čistotu, eleganciu a jemnosť. Práve ak plánujete novú kúpeľňu alebo pokiaľ sa nachádzate ešte len vo výstavbe,popremýšľajte nad sklenenou zástenou do kúpeľne. Sklenená zástena https://lmmont.sk/sklenene-realizacie/sklene-sprchove-kuty/sprchove-zasteny/ dodá Vašej kúpeľni šmrnc, a vy nemusíte vešať nemoderné sprchové závesy alebo riešiť dvere do sprchového kúta.

sklená zástena

Tieto sklenené zásteny sú práve v popredí a sú vysoko moderné. Spočívajú v samotnej sklenenej stene bez rámov, ktoré by zbytočne narúšali celkový čistý pohľad na interiér.

Sklo na týchto sklenených zástenách je vyrábané v rôznych variantách.

Vyberať si môžete zo skla: -číre

-ultra číre

-matované

-pieskované

-grafosklo

-farebné sklo

-Dané sklo si môžete prispôsobiť zdobením vyššie už spomínanými technikami tak, aby krásne zapadlo do okolitého interiéru. Týmto výrazným krokom a teda doplnkom v kúpeľni získate pomerne nadčasový dizajnovy prvok na ktorý budete v celkovom konečnom dôsledku právom pyšný.

krásna kúpeľňa

Podľa Vášho priania Vám vieme dodať: -sklenené sprchové zásteny

sprchové predely

-sklenené vaňové zásteny

Nechajte sa inšpirovať našou galériou realizovaných sklenených sprchových zásten, vaňových zásten a predelov. Naši poradcovia Vám veľmi radi priblížia tieto moderné sklenené zásteny poprípade Vám navrhnú vhodné varianty a cenovú kalkuláciu.