Populárne dekorácie

Každá rodina oslavuje Vianoce úplne inak. Každý má svoje vlastné zvyky a aj svoje vlastné tradície. A netýka sa to len trávenia Štedrého dňa a samotnej večere. Týka sa to aj výzdoby. Každá domácnosť to má inak, presne takisto, ako to má inak aj každá krajina. Ako si ozdobujete svoj domov vy? Dávate prednosť preháňaniu a chcete všetko totálne prezdobiť? Alebo sa skôr držíte na uzde a chcete mať doma klasiku? Existuje hneď niekoľko ozdôb, ktoré by mohli váš domov obzvláštniť. Niektoré sú s nami už dlhé roky, no niektoré sa začali tešiť popularite len teraz. Tak schválne, ktoré máte vy? A ktoré si chystáte zaobstarať?

kočka
 
1. Vianočné svetielka
Svetielka sa stávajú súčasťou každého domova a niet sa čomu čudovať. Nič tak dobre nenavodí atmosféru Vianoc, ako práve rôzne druhy svetielok. Ľudia ich teraz nedávajú len na vianočný stromček. Dávajú ich okolo postele, okolo rámov dverí alebo okien, ale dokonca aj ako dekorácia na stôl. Ste fanúšikom svetielok? Alebo skôr uprednostňujete svetielka len na vianočnom stromčeku? Nebuďte taký skeptik, určite ich umiestnite aj niekam inam. Nikdy neviete, kedy si to zamilujete a budú vám zdobiť domov celý rok, nielen na Vianoce.
 
2. Ikebany
Opäť niečo, čo sa začalo tešiť obľube hlavne poslednú dobu. Ľudia si ich vyrábajú a kupujú, jednoducho robia čokoľvek a kedykoľvek, keď na to majú čas a náladu. Na stole to vyzerá priam neskutočne dobre a keď to vyrobíte zo živej čečiny, bude vám to aj nádherne prevoniavať celý dom. Niekto to volí ako alternatívu k umelému vianočnému stromčeku. Pokojne môžete aj vy. Ozdobte to vianočnými guľami, postriekajte umelým snehom a máte vystarané.

tulipány
 
3. Dekorácie
Ak je niečo poslednú dobu určite top, tak sú to rôzne ozdoby, ako sú napríklad dekorácie, ktoré niektorí ľudia považujú za infantilné. Nemáte aj vy rôznych macíkov, snehuliakov a iné hlúposti, ktoré milujete? Nebojte sa aj tak sú teraz skutočne populárne.