Dovolenka na Liptove

Rozmýšľate, kam na dovolenku v lete? Hlavne rodiny s malými deťmi, ktoré ešte chodia do školy, plánujú svoju dovolenku na čas školských prázdnin, aby deti nevymeškali vyučovanie. Nebavia vás preplnené pláže plné turistov? Bojíte sa exotických zemí kvôli narastajúcej vlne terorizmu? Prečo nezostanete doma? Slovensko poskytuje nádherné možnosti a prekrásne miesta. Dovolenka doma sa vám určite zapáči.

krajina

Donedávna nás kritizovali za to, že nemáme služby na úrovni, no táto situácia sa každoročne zlepšuje a služby poskytované dovolenkárom v jednotlivých lokalitách spĺňajú požiadavky aj tých náročných zákazníkov. Vyrastajú nové ubytovacie kapacity, vylepšujú sa športové areály. Stále viac ľudí začína tráviť svoju dovolenku na Slovensku. Má to svoje výhody. Vyhnú sa dlhému cestovaniu autom po upchatých diaľniciach v zahraničí, nemusia platiť za ne mýto, nemusia tráviť čas čakaním na odbavenie na letisku, nemusia sa báť žalúdočných ťažkostí z exotických jedál.

Ľahká dopravná dostupnosť, kvalitné služby a rôzne atrakcie. To predstavuje rodinná dovolenka na Liptove. Liptov proste nemá chybu. Každý tu nájde to svoje, od kúpania v termálnych kúpaliskách alebo Liptovskej Mare po turistiku všetkého druhu. Zažijete rozprávkovú rodinnú dovolenku. Ubytovanie na Liptove vás príjemne prekvapí, vaše deti si zamilujú veľký zábavný areál a množstvo atrakcií, ako napríklad jazdu na koni, detskú zábavnú halu, zvieraciu farmu a iné.

liptov

Môžete namietať, že tam nie je more. Zato je blízko Liptovská Mara alebo aquapark Tatralandia i obľúbená Bešeňová. Vody si s deťmi užijete do sýtosti, vybláznia sa, koľko len budú vládať. Rodiny s menšími deťmi ocenia neďaleký detský park Villa Betula. Po večeroch si môžete ugrilovať všelijaké dobroty a pri chutnom jedle upevníte vzťahy v rodine, na ktoré ste pre pracovné povinnosti počas roka mali menej času.