Rubriky
Služby

Zažiť vzrušenie aj podľa iných pravidiel môže byť obohacujúce

Inovatívne prístupy sú nám známe z priemyselného odvetvia či vývoja nových technológií a podobne, no zmýšľať po novom môžeme aj ako jednotlivci tak, že svoj život obohatíme o nové, neopozerané či neznáme skúsenosti a zážitky, napríklad prežitím rituálu tantrickej masáže. Po tejto skúsenosti už budeme na tieto služby pozerať trocha inak.

Užívajte si dotyky vo dvojici

Surfovanie po internete môže byť aj užitočné, pretože tam objavíme aj to, čo sme vôbec nehľadali a predsa nám to padne vhod. Nájsť možnosti ako zrelaxovať a spolu s oddychom prežiť aj vzrušujúce chvíle pri masáži, možno masaz lingamu aj trocha intímnejšej ako by sme si predstavovali, dnes už nie je ťažké. Na internetových stránkach totiž figurujú aj služby takéhoto charakteru, masážne erotické salóny vás prevedú svetom príjemných erotických zážitkov a splnia vám tajné sny.

Erotický podtón masáží, ktoré salóny poskytujú, znásobí jeden druh masáže, ktorý sa venuje aj stimulácii intímnych partií tela človeka, hlavne teda mužov, ide o masáž lingamu. Pri nej sa zákazník častokrát dostane až do takého vzrušenia, že dosiahne vyvrcholenie. S ostatnými typmi má však spoločných viacero krokov, ktoré po príchode do salóna treba dodržať.

Po vstupe do erotického salóna sa vás ujme masérka, ktorú si vyberiete pri objednávaní na určitý čas, môže vám ponúknuť kávu alebo čaj, a tiež vám odporučí sprchu. Pozdraví vás rituálom namaste, čím vzdáte úctu telu a zároveň tým začne aj samotná masáž lingamu, ktorú ak si užijete dosýta a ukončíte ju orgazmom, bude spokojná aj vaša spoločníčka, keďže to je cieľom tohto rituálu. Tantrická masáž je vo všeobecnosti veľmi vzrušujúca, ale v spojení s dráždením a stimuláciou erotogénnych zón a intímnych častí tela ponúka oveľa viac rozkoše a slasti.

Telo na telo si vyžaduje aj použitie gélu

Masérka sa celým svojím telom „obtiera“ o to vaše, teda využíva princíp „telo na telo“, ktorým vás dokonalo objíme a masírovaním prostaty významným spôsobom prispieva k výbuchu emócií v podobe orgazmu. Po takejto nádielke vzrušenia sa zákazník môže chvíľu spamätávať v polohe ležmo, takisto sa môže opäť osprchovať a pri rozlúčke dostane darček na pamiatku.