Rubriky
Produkty

Než vyrazíte na dovolenku

V prvom rade záleží, kam sa hodláte vydať. Budete pravdepodobne potrebovať pár osobných vecí a ešte trochu miesta aj pre niečo ďalšie. Vaša batožina by teda nemala byť napchatá až po vrch.

Ponuka cestovných tašiek je celkom nabitá, takže budete mať rozhodne z čoho vyberať. Aj tu nájdete to pravé: https://www.cooltopanky.sk/tasky-cestovne.
V prípade dlhšej dovolenky sa vám budú hodiť modely na kolieskach, s ktorými je veľmi ľahká manipulácia. Vďaka pevnému vysúvaciemu madlu a robustným kolieskam tašky zvládnu aj náročnejší terén. Ich výhodou je tiež pomerne nízka hmotnosť a precízne prepracovaný dizajn. Alebo môžete vyskúšať tie cez rameno alebo do ruky. Také sú ideálne napríklad ako príručná batožina do lietadla.
Odvážnejšie dámy si nenechajú ujsť pestré vzory a farby, ktorými na seba upozornia. Ale aj páni si prídu rozhodne na svoje, kedy môžu vyberať zo športového alebo elegantného vzhľadu.
V každom prípade by vám tento verný sluha mal uľahčiť prácu a vy by ste sa mali cítiť komfortne.

kufry

Ako si teda správne vybrať?

Je potrebné odpovedať si na niekoľko otázok. K čomu nám vlastne takú batožinu potrebujem? Pre aktívnu dovolenku je lepšou voľbou cestovná taška, pri lete k moru zasa uvítate kvalitný kufor.
Potom záleží tiež na prevedení a veľkosti. Mali by sme si vyberať podľa výšky našej postavy a aj sily.Nemôžeme sa predsa spoliehať na to, že vám kufor bude nosiť niekto iný. Niektorá batožina disponuje aj možnosťou zväčšenia objemu, tzv. expandérom. Ten sa hodí, keď máte chuť nakupovať väčšie množstvo suvenírov.
Nesmierne dôležitý je aj materiál. Medzi najobľúbenejšie patrí textil a koža. Spĺňajú náročné požiadavky na eleganciu a osobitý dizajn.Vyberajte tiež vždy podľa vášho vkusu. Aj batožina o vás môže mnohé prezradiť. U ceny záleží na kvalite prevedenia, za tú si proste musíme priplatiť.

taška

Hlavný je ale pôžitok z dovolenky, kde by sme mali hlavne relaxovať a užívať dňa. Zabudnite na všetky starosti a problémy, ktoré vás trápia. Teraz ste tu a nič viac.