Rubriky
Produkty

Hliníkové okná

Hliník je ľahký kov s vysokým pomerom pevnosti k hmotnosti. Vďaka vyššej pevnosti sú možné tenšie rámy a širšie otvory, čo vám umožní vychutnať si prirodzenejšie svetlo a rozsiahle výhľady. Pevné a ovládateľné okná sa dodávajú v rôznych štýloch, druhoch otvárania a rozmiestnení dovnútra a von. Okná s výnimočnými izolačnými vlastnosťami sú ponúkané v modernom profile a ultratenkom štýle, čím vytvárajú ideálnu harmóniu medzi odolnými materiálmi, čistým dizajnom a architektonickými problémami. Tieto nádherne spracované hliníkové okná lmmont.sk majú schopnosť zmeniť akékoľvek prostredie, vďaka čomu vyzerá teplejšie, jasnejšie a lákavejšie.

okná

Moderné, energeticky úsporné hliníkové okná sú vizuálne krásnou a cenovo výhodnou alternatívou k náhrade tlejúceho dreva alebo zastaraných PVC panelov. Naša rozsiahla kolekcia zahŕňa architektonický okenný systém, ktorý sa dokonale hodí ku všetkým našim ostatným hliníkovým produktom, so stovkami variácií, ktoré je možné objednať. Aké sú však výhody hliníkových okien? Hliníkové okná sú v posledných rokoch čoraz obľúbenejšie z rôznych dôvodov. Naše produkty sú nenáročné na údržbu, sú neuveriteľne odolné, lacné a poskytujú výnimočný dizajn a všestrannosť povrchovej úpravy, čím prekonávajú všetky hodnotenia energetickej účinnosti. Môžu tiež vydržať až 45 rokov, čo z nich robí rozumnú investíciu. Výmena poškodených drevených alebo starších dizajnových plastových okien za súčasné tepelne účinné hliníkové okná je esteticky príjemná možnosť.

okna

Široký sortiment zahŕňa architektonický okenný systém, ktorý bezchybne pasuje ku všetkým našim ostatným hliníkovým produktom, so stovkami variácií, ktoré je možné objednať. Naše hliníkové okná sú vyrobené z najkvalitnejšieho dostupného hliníkového profilu, výsledkom čoho sú tenké pohľady a moderný vzhľad. Pretože naše hliníkové okná sú dostupné v rôznych veľkostiach a prevedeniach, ceny sa môžu líšiť v závislosti od vašich presných potrieb. Budete si môcť užívať množstvo výhod, ktoré prichádzajú ruka v ruke s hliníkovými oknami, bez toho, aby ste museli zaplatiť peniaze, pretože sme hrdí na to, že poskytujeme vysokú kvalitu a hodnotu v rovnakej miere.